Nieobiektywne życzenia świąteczne

W to Boże Narodzenie czuję się szczęśliwa i spełniona. W ten wigilijny poranek stroję choinkę z rodziną i wiem, że to jest teraz moje miejsce. Dziś odkładam na czas jakiś moje zawodowe aspiracje, potrzebę rozwoju, ekstremalne marzenia, których nie sposób spełnić z dziećmi. I robię to bez najmniejszego poczucia żalu, bo czas który poświęcam naszym dzieciom sprawia, że czuję się spełniona. To jest teraz moje miejsce i nasz czas.

Być może to niezbyt dobry pomysł, życzyć komuś tak bardzo subiektywnie. Mimo wszystko zaryzykuję jednak i życzę Wam, kochana rodzino, przyjaciele i znajomi – prawdziwego spełnienia. Takiego, który płynie prosto z Waszego serca. Cokolwiek robicie, niech niesie Wam spełnienie i zadowolenie. Najmniejsza choćby praca, odkrycia, walka z chorobą, służba innym, modlitwa, obdarowywanie kogoś miłością, dawanie radości, wspieranie innych- niech Was cieszy.

A do tego niech będzie gwarnie, radośnie, kolorowo!!!! Niech się darzy! W końcu okazja jest nie byle jaka- BÓG SIĘ RODZI!!!

IMG_8580gggg

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s